gencmekan07
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anlamlı sözler

5 posters

anlamlı sözler Empty anlamlı sözler

Mesaj tarafından özgür Cuma Ağus. 29, 2008 11:15 pm

anlamlı sözler

Böylemi Svmişdin beni gözlerin sözlerin yalanmış Snn oynanan son perdeydi herseysona erdi sil unut beni kapattım kapattım bn bu perdeyi yok yok aglama bni sakın suclama snn le oynanan bu askda aRtıqq bn yoqum=((((( kalqınmaLı_HyRi 61

aşkım ademim seni çok çok çok seviyorum büşra & adem

seni okadar çok seviyorum ki sen ben oldun artık,ben beni değil seni yaşıorum ve ömrümün sonuna kadar da yaşayacak...

Aglama.Net'te Güzel Mesajları ekleyebilirsin güzel sözleri bula bilirsiniz en güzel sözleri de sevdiklerinize yollaya bilirisniz

sevdim seni bi inek gibi baktım sana üzüm gibi kala kaldım buzdolabında .

senden ayrılmak bile istemiom ama buna mecburum ne olur beni affet (fulya)

Yaşamak gecenin tüm karanlığına rağmen, Buğulu bir cama güneşi çizebilmektir.YAŞAMAK DİRENMEKTİR !

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

Birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa ,Bilki o seni benden daha çok seviyor...

Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, Belki seversin diye...

Bir gün gelip soracaksın beni mi daha çok seviyorsun yoksa Tanrı'yı mı diye...Ben hiç düşünmeden Tanrıyı diyeceğim ve sen küsüp gideceksin. Ama nereden bileceksin içimdeki Tanrının sen olduğunu...

Eğer birgün sevmek istersen önce kendini sev,Daha sonrada istersen beni,Ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, Çünkü ben seni öyle sevdim.

Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen , Masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen , Sevenlerin mumudur sevgi , Eriyip de hiç bitmeyen.

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin .Ve ben seni o kadar çok seveceğimki .Bir daha cennetine dönemeyeceksin

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

Kalırsın ortada, böyle sebepsiz Sorular sorulur, her gün nedensiz .. intikam ve nefret sana tek hissim.

özgür
Co Admin
Co Admin

anlamlı sözler Empty güzel paylaşım

Mesaj tarafından ThE Spiritless DeWiL Cuma Ağus. 29, 2008 11:19 pm

sağol dostum güzel paylaşım

ThE Spiritless DeWiL
yönetici
yönetici

http://gencmekan07.yetkinforum.com

anlamlı sözler Empty Geri: anlamlı sözler

Mesaj tarafından Misafir Paz Ağus. 31, 2008 12:39 am